top of page

Hakkımızda

Parlak Bir Gelecek İnşa Ediyoruz

PUSULA EGE ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, sayısız öğrencinin eğitimine, gelişimine ve büyümesine yardımcı olan zengin bir eğitim ortamı sunuyor. Benzersiz müfredatımız ve öğretim yöntemlerimiz sayesinde, öğrencilerimiz eğitim hayatlarında üst basamaklara çıkıyor ve geleceğe güvenle bakıyor.

İstinye ve çevresinden zeki ve meraklı öğrencilere eğitim vermenin ayrıcalığını yaşıyoruz. Topluluğumuzda yeniyseniz ve değerlerimiz, akademik faaliyetlerimiz, öğretim kadromuz veya başka bir konu hakkında bilgi edinmek isterseniz iletişime geçmekten çekinmeyin.

Students in Classroom

Misyon Tanımı

Gelecek, Şimdi Başlıyor

Misyonumuz, her öğrenciyi çeken bir program oluşturmaktır. Öğrencilerin zorlukların üstesinden gelmesine ve ilgi dolu, destekleyici bir ortamda hedeflerinin ötesine geçmesine yardımcı olmak için çok çalışıyoruz. İstinye halkıyla bütünleşmenin, eğitim deneyimimizi zenginleştirmenin en önemli yollarından biri olduğuna inanıyoruz. PUSULA EGE ÖZEL ÖĞRETİM KURSU hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.

Library

Felsefemiz

Eğitim Tutkusu

PUSULA EGE ÖZEL ÖĞRETİM KURSU olarak, her öğrencinin bireysel istek ve ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz. Öğrenmenin yalnızca karşılıklı saygı ve sevgiyle geliştirilebileceğine inanıyoruz ve bu değerleri yaptığımız her işte benimsiyoruz. Eşsiz yaklaşımımızla, öğrencilerimizin başarı yolunda ilerlemelerine yardımcı olacak en uygun destek sistemini sunuyoruz.

Experimenting in Lab
bottom of page